275/50R20 113V ProWinter XL

OUTLET 2020
GRIPMAX

275/50R20 113V ProWinter XL

275/50R20 113V ProWinter XL

10,840.00 ден

На лагер

10,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021490-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GRIPMAX

Шара

Pro Winter

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: