275/55R20 113H OBGS6STLV GSS SL1X

TOYO

275/55R20 113H OBGS6STLV GSS SL1X

275/55R20 113H OBGS6STLV GSS SL1X

17,240.00 ден

На лагер

17,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502852 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBGS6S

Тежински индекс

113

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: