285/30R21 100Y SportContact 7 MGT XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/30R21 100Y SportContact 7 MGT XL FR

285/30R21 100Y SportContact 7 MGT XL FR

20,979.00 ден

На лагер

20,979.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501844 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7 MGT

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: