285/35R21 105Y Proxes Sport SUV XL

TOYO
-10%

285/35R21 105Y Proxes Sport SUV XL

285/35R21 105Y Proxes Sport SUV XL

14,679.00 ден

На лагер

14,679.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020067 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: