285/35R22 106W DX640 XL

DAVANTI

285/35R22 106W DX640 XL

285/35R22 106W DX640 XL

9,500.00 ден

На лагер

9,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015197 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

106

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: