285/45R20 112V TS830 P SUV XL

CONTINENTAL

285/45R20 112V TS830 P SUV XL

285/45R20 112V TS830 P SUV XL

24,250.00 ден

На лагер

24,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010559 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

RR

C

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: