285/45R20 112Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

285/45R20 112Y Powerproof SUV XL

285/45R20 112Y Powerproof SUV XL

14,625.00 ден

На лагер

14,625.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

112

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: