295/40R22 112Y CSC5 SUV

CONTINENTAL
-10%

295/40R22 112Y CSC5 SUV

295/40R22 112Y CSC5 SUV

23,157.00 ден

На лагер

23,157.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008476 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

112

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: