315/35R21 111H WINMASTER PROX ARW 5 XL

ARIVO

315/35R21 111H WINMASTER PROX ARW 5 XL

315/35R21 111H WINMASTER PROX ARW 5 XL

8,930.00 ден

На лагер

8,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505006 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

111H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: