315/35R21 111Y PremiumContact 6 SSR * XL

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-30%

315/35R21 111Y PremiumContact 6 SSR * XL

315/35R21 111Y PremiumContact 6 SSR * XL

17,997.00 ден

На лагер

17,997.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019791-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: