325/40R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN
-10%

325/40R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV

325/40R22 114Y PILOT SPORT 4 SUV

38,008.00 ден

На лагер

38,008.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501824 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

114

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: