LT235/75R15 116S Open Country AT+

TOYO

LT235/75R15 116S Open Country AT+

LT235/75R15 116S Open Country AT+

7,930.00 ден

На лагер

7,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020827 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

116

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: