LT235/85R16 120S Open Country AT+

TOYO
-15%

LT235/85R16 120S Open Country AT+

LT235/85R16 120S Open Country AT+

7,752.00 ден

На лагер

7,752.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023167 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

85

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

120

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: