LT265/75R16 119/116R Terratoura A/T

DAVANTI

LT265/75R16 119/116R Terratoura A/T

LT265/75R16 119/116R Terratoura A/T

9,690.00 ден

Out of stock

9,690.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501213 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

119/116

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: