145/70R13 71T ROAD RI

RIKEN

145/70R13 71T ROAD RI

145/70R13 71T ROAD RI

2,110.00 ден

На лагер

2,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019083 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

71

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: