155/60R15 74T S943

TOYO

155/60R15 74T S943

155/60R15 74T S943

4,130.00 ден

На лагер

4,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020791 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S943

Тежински индекс

74

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: