155/65R14 75T NANO ENERGY 3

TOYO
-10%

155/65R14 75T NANO ENERGY 3

155/65R14 75T NANO ENERGY 3

2,916.00 ден

На лагер

2,916.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022477 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: