155/70R13 75T ALL SEASON TA

TAURUS

155/70R13 75T ALL SEASON TA

155/70R13 75T ALL SEASON TA

2,580.00 ден

На лагер

2,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017960 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: