155/70R13 75T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE

155/70R13 75T ALTIMAX COMFORT

155/70R13 75T ALTIMAX COMFORT

2,330.00 ден

Out of stock

2,330.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009346 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: