155/70R13 75T Nano Energy 3

TOYO
-10%

155/70R13 75T Nano Energy 3

155/70R13 75T Nano Energy 3

2,664.00 ден

На лагер

2,664.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022233 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: