155/70R19 88H CROSSCLIMATE2 XL

MICHELIN
-10%

155/70R19 88H CROSSCLIMATE2 XL

155/70R19 88H CROSSCLIMATE2 XL

12,393.00 ден

На лагер

12,393.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501975 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: