155/80R13 79T Brillantis 2

BARUM

155/80R13 79T Brillantis 2

155/80R13 79T Brillantis 2

3,500.00 ден

На лагер

3,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500086 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Brillantis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: