155/80R13 79T G-M All Season

LING LONG

155/80R13 79T G-M All Season

155/80R13 79T G-M All Season

2,070.00 ден

На лагер

2,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505480 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Se

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: