165/50R15 76V PROXES TR1 XL

TOYO
-10%

165/50R15 76V PROXES TR1 XL

165/50R15 76V PROXES TR1 XL

5,670.00 ден

На лагер

5,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022260 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

76

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: