165/60R15 77H DX390

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

165/60R15 77H DX390

165/60R15 77H DX390

2,090.00 ден

На лагер

2,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016805-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

77

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: