165/65R14 79T BRAVURIS

BARUM

165/65R14 79T BRAVURIS

165/65R14 79T BRAVURIS

3,680.00 ден

На лагер

3,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: