165/65R14 79T TOURING TA

OUTLET 2020
TAURUS
-35%

165/65R14 79T TOURING TA

165/65R14 79T TOURING TA

1,599.00 ден

На лагер

1,599.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016576-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: