165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2016
GENERAL TIRE
-50%

165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

165/65R15 81T ALTIMAX COMFORT

1,610.00 ден

Out of stock

1,610.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010856-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: