165/65R15 81T DX390

DAVANTI
-20%

165/65R15 81T DX390

165/65R15 81T DX390

2,928.00 ден

На лагер

2,928.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016806 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: