165/65R15 81T ECOCONTACT 3

OUTLET 2015
CONTINENTAL
-50%

165/65R15 81T ECOCONTACT 3

165/65R15 81T ECOCONTACT 3

2,415.00 ден

На лагер

2,415.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005240-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: