165/65R15 81T N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

165/65R15 81T N’blue HD Plus

165/65R15 81T N’blue HD Plus

2,826.00 ден

На лагер

2,826.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500579 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: