165/65R15 81T WINTER TA

OUTLET 2021
TAURUS

165/65R15 81T WINTER TA

165/65R15 81T WINTER TA

3,640.00 ден

На лагер

3,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016239-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: