165/70R13 79T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2018
GENERAL TIRE
-30%

165/70R13 79T ALTIMAX COMFORT

165/70R13 79T ALTIMAX COMFORT

1,764.00 ден

На лагер

1,764.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009421-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: