165/70R13 79T ROAD RI

RIKEN

165/70R13 79T ROAD RI

165/70R13 79T ROAD RI

2,460.00 ден

На лагер

2,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014267 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: