165/70R13 79T WINTER 601 TA

TAURUS

165/70R13 79T WINTER 601 TA

165/70R13 79T WINTER 601 TA

2,790.00 ден

На лагер

2,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015272 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: