165/70R14 81T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

165/70R14 81T GREEN-Max Winter HP

165/70R14 81T GREEN-Max Winter HP

2,230.00 ден

На лагер

2,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504934 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: