165/70R14 81T SNOWTIME B2 RI

RIKEN

165/70R14 81T SNOWTIME B2 RI

165/70R14 81T SNOWTIME B2 RI

2,870.00 ден

На лагер

2,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013407 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: