175/65 R14 82T CELSIUS

TOYO

175/65 R14 82T CELSIUS

175/65 R14 82T CELSIUS

3,630.00 ден

На лагер

3,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501431 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

TYCS

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: