175/65R13 80T ROAD RI

RIKEN

175/65R13 80T ROAD RI

175/65R13 80T ROAD RI

2,660.00 ден

На лагер

2,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016575 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

80

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: