175/65R14 82T Hectorra 5

MATADOR

175/65R14 82T Hectorra 5

175/65R14 82T Hectorra 5

3,370.00 ден

На лагер

3,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504030 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: