175/65R14 82T Nano Energy 3

TOYO

175/65R14 82T Nano Energy 3

175/65R14 82T Nano Energy 3

3,100.00 ден

На лагер

3,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022229 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: