175/65R14 82T WINTER 1 TG

TIGAR

175/65R14 82T WINTER 1 TG

175/65R14 82T WINTER 1 TG

2,790.00 ден

Out of stock

2,790.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TIGAR

Шара

WINTER 1

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: