175/65R14 82T WINTER 601 TA

TAURUS

175/65R14 82T WINTER 601 TA

175/65R14 82T WINTER 601 TA

2,790.00 ден

На лагер

2,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015276 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: