175/65R15 84T POLARIS 5

BARUM

175/65R15 84T POLARIS 5

175/65R15 84T POLARIS 5

3,670.00 ден

На лагер

3,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502597 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: