175/70 R14 84T ALL SEASON RI

RIKEN

175/70 R14 84T ALL SEASON RI

175/70 R14 84T ALL SEASON RI

3,070.00 ден

На лагер

3,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500670 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: