175/70 R14 84T ALL SEASON TA

TAURUS

175/70 R14 84T ALL SEASON TA

175/70 R14 84T ALL SEASON TA

3,070.00 ден

На лагер

3,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500696 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: