175/70R13 82T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

175/70R13 82T GREEN-Max Winter HP

175/70R13 82T GREEN-Max Winter HP

2,240.00 ден

На лагер

2,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504935 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: