175/70R13 82T MP270

MILEVER

175/70R13 82T MP270

175/70R13 82T MP270

2,100.00 ден

На лагер

2,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503827 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: