175/70R14 88T NANO ENERGY 3 XL

TOYO
-10%

175/70R14 88T NANO ENERGY 3 XL

175/70R14 88T NANO ENERGY 3 XL

3,861.00 ден

На лагер

3,861.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022490 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: