185/50R16 81V Bravuris 5HM

BARUM
-10%

185/50R16 81V Bravuris 5HM

185/50R16 81V Bravuris 5HM

6,174.00 ден

На лагер

6,174.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01049 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: